KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15126381
nr 1512 6381
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Kustmotiv. Olja på duk, 35x44 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:28:48
19/12 16:58:06